Мастак р.к. 100мл (Код: uvit40)

Рейтинг:
Цена: 139.30 грн.
Количество: 
Описание

Мастак - післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур’янів.
Характеристика та переваги:
висока системна дія на бур’яни;
широкий спектр застосування;
висока ефективність дії проти коренепаросткових видів бур’янів;
має широку вибіркову активність щодо культурних рослин.
Діюча речовина. Клопіралід, 300 г/л.
Препаративна форма. Розчинний концентрат.
Хімічна група. Хлорпохідна піридини.
Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).
Механізм дії. Гербіцид системної дії. Дуже добре поглинається листям, легко переміщується та швидко поширюється по всій рослині, включаючи кореневу систему та точки росту, тим самим зупиняючи ріст бур’янів.
Спектр дії. Буркун (види), волошка синя, молокан татарський, осот (види), будяк, кульбаба лікарська, паслін чорний, ромашка (види), цикорій дикий, молочай лозяний, інші бур’яни з родини айстрових, губоцвітих, пасльонових, гречкових. Високоефективний також у знищенні падалиці соняшнику.
Буряк цукровий (однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур'яни) - 0,35л/га. Обприскування посівів при появі 1-3 пар справжніх листків культури.
Суниця (однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур'яни) - 0,3-0,35л/га. Обприскування після висаджування рослин або після збору ягід.
Злакові газонні трави (однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур'яни) - 0,3-0,35л/га. Обприскування посівів під час вегетації (період кущення).
Капуста (однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур'яни) - 0,3-0,35л/га. Обприскування після висаджування розсади.
Норма витрати робочого розчину - 200-250 л/га.
Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур’янів. Особливо ефективно діє МАСТАК в період активного росту бур’янів; осоти найбільш чутливі до препарату у фазі «розетки».
Найсприятливіший період для використання препарату — тепла погода (10-25°С) при достатній вологості повітря і ґрунту. Обробка при низьких температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує період настання загибелі бур’янів. Опади, які випали через 4 години після внесення гербіциду не впливають на його ефективність.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).
Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки.

Производитель: Укравит, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support