Сеньйор помідор р.к. 100 мл (Код: uvit70)

Рейтинг:
Цена: 64.80 грн.
Количество: 
Описание

Сеньйор Помідор - комплексний препарат контактно-системної дії для регуляції ростових процесів вегетуючих рослин та прискорення дозрівання плодів.
Характеристика та переваги:
сприяє збільшенню вегетативної маси рослини до оптимального рівня;
підвищує жаростійкість та посухостійкість рослини; 
знижує можливість зараження рослин грибковими та вірусними хворобами; 
збільшує урожайність культури;
прискорює дозрівання плодів та забезпечує сприятливі умови для механічного збирання врожаю.
Діюча речовина: етефон, 480 г/л.
Препаративна форма: розчинний концентрат.
Механізм дії. Проникаючи в рослину розкладається в тканинах з утворенням етилену. На клітинному рівні етилен виступає як інгібітор транспортування ауксинів та біосинтезу гіберелінів, що призводить до штучної регуляції ростових процесів. Крім цього, також відбувається стимулювання синтезу лігніну, пігментів, целюлози, цукрів, що в свою чергу прискорює дозрівання плодів.
Томати - регуляція ростових процесів та дозрівання плодів (30мл на 5 л води на 1 сотку). Обприскування за наявності 5-15% зрілих і дозріваючих плодів (зелених, бурих і рожевих) і 50-65% зелених сформованих плодів.
Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно ємність з препаратом збовтати, потім розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Також рекомендується застосовувати для підвищення урожайності, морозостійкості, прискорення дозрівання плодів та збільшення цукристості коренеплодів цукрових буряків. На ефективність препарату буде впливати перш за все якість проведення заходів по його застосуванню, а саме: рясне змочування рослин робочим розчином під час обробки, дотримання інструктивних норм по обприскуванню препарату в інтервалі рекомендованих грунтово-кліматичних умов та своєчасність проведення вказаного заходу.
Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби.

Производитель: Укравит, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support