Неорон (термические полоски) на основе бромпропилата. 10 пол. (Код: )

Рейтинг:
Цена: 31.00 грн.
Количество: 
Описание

Препарат «НЕОРОН»

 

                                      Для лікування варроатозу та акарапідозу бджіл.

Призначення препарату: Препарат «Неорон» ― термічні акарицидні смужки для боротьби з варроатозом та акарапідозом бджіл.

Склад та форма випуску: Термічні картонні смужки, розміром 150 х 20 х 2,5 мм. Смужкапрепарату «Неорон» містить 0,300 г бромпропілату, калієву селітру, допоміжні речовини. Упаковка препарату «Неорон» містить 10 термічних смужок.

Дозування та спосіб використання: Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроаVarroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, препаратом «Неорон» проводять навесні, влітку та восени. Обробку препаратом «Неорон» слід проводити рано вранці або ввечері при температурі навколишнього повітря від +5°С до + 15°С. Термічні смужки препарату «Неорон» застосовують для обробки бджолосімей навесні, після їх обльоту, в літньо-осінній період ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення на них розплоду.

Препарат «Неорон» застосовується з розрахунку 1 термічна смужка на 1 бджолосімю з 10-12 соторамок. Перед початком обробки препаратом «Неорон» вулик герметизують, на дно вулика встановлюють сітчастий підрамник.

Способи використання:

1. Термічну смужку препарату «Неорон»встряхують, підпалюють, інтесивне полумя гасять і в тліючому вигляді смужку поміщають на металеву сітку підрамника або вводять смужку в вулик через нижній льоток, при цьому льоток закривається.

2. Термічну смужку препарату «Неорон» закріплюють на дріт довжиною 15-20 см тапідпалюють, інтесивне полум'я гасять і в тліючому вигляді вводять у вулик зверху гнізда між крайніми соторамками, розширюючи простір між ними до 3-5 см.

Після повного згорання термічної смужки препарату «Неорон», вулик залишають герметично закритим додатково 30 хвилин. Залишки золи та термічної смужки, що залишились після обробки препаратом «Неорон»,  слід обов’язково видалити із вулика та утилізувати!

При сильній закліщованості бджолосім’ї допускається повторна обробка препаратом «Неорон». При цьому протягом наступної доби проводиться ретельний огляд стану бджіл на випадок їхньої переносимості препарату «Неорон», після чого, не раніше ніж через 1 добу проводиться повторна обробка препаратом «Неорон» з розрахунку 1 термічна смужка на 1 бджолосімю з 10-12 соторамок. Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, термічними смужками препарату «Неорон»,  закінчують за 15-20 днів до початку головного медозбору.

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Неорон», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Неорон» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням.

Заходи безпеки: При роботі з препаратом «Неорон» слід дотримуватися основних вимог з правил техніки безпеки при роботі з хімічними препаратами та виконувати загальні правила пожежної безпеки. Всі роботи з термічними смужками препарату «Неорон» слід проводити використовуючи засоби індивідуального захисту: гумові рукавички, спецодяг та респіратор. Під час проведення обробки препаратом «Неорон» заборонено їсти, пити, палити тощо. Після закінчення роботи обличчя та руки слід вимити теплою водою з милом.

Умови зберігання: Препарат «Неорон» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Неорон» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support