Окситет полоски (окситетрациклин гидрохлорид, аскорбиновая к-та, хлорамфеникол, В12) 10пол. Украина (Код: )

Рейтинг:
Цена: 35.00 грн.
Количество: 
Описание

«Окситет» смужки

Високоефективний засіб для лікування гнильцевих захворювань бджіл.

Діючі речовини: Комплексний препарат «Окситет», до складу якого входять – окситетрацикліну гідрохлорид, вітамін В12, аскорбінова кислота, допоміжні речовини.

Зовнішній вигляд та склад: картонні смужки розміром 150 х 25 х 2,5 мм, що містять комплексний препарат – комплексну суміш антибіотику, вітамінів та допоміжних речовин.

Спосіб застосування: Препарат використовують до початку масового медозбору то після відкачки товарного меду. Перед лікуванням хворі сім’ї переганяють до чистих продезінфікованих вуликів, замінюють маток на здорових плідних. Пластини препарату «Окситет» розміщують вертикально між рамкою розплоду та наступною (криючою) рамкою з розрахунку 1 смужка на 6 гніздових рамок, зайнятих бджолами. Обробку проводять 2-3 рази по 6-7 днів. Попередні смужки видаляють з вулика. Одночасно з лікуванням бджолосімей проводять проводять дезінфекцію вуликів, сот та робочого інвентаря, згідно інструкцій щодо дезінфекції на пасіках. Підмор та сміття з вулика спалюють.

Мед, отриманий від бджолосімей, після обробки препаратом «Окситет», згідно інструкції з використання, відкачують не раніше ніж через 10 днів після останньої обробки, та використовують на загальних підставах.

Механізм дії: Окситетрацикліну гідрохлорид, що входить до складу препарату «Окситет» проявляє широкий спектр бактеріостатичної та бактерицидної дії щодо збудників гнильцевих захворювань бджіл, ― Melissococcus plutonius, Enterococcus faecalis, Bacillus alvei, Paenibacillus alvei, Brevibacillus laterosporus, Paenibacillus larvae var. larvae. Механізм дії окситетрацикліну гідро хлориду ґрунтується на пригніченні білкового синтезу в клітині мікробу: блокада функції рибосом та блокаді синтеза РНК.

Вітамін В12 приймає участь в процесах трансметилювання, переносі водню, утворення метіоніну, нуклеїнових кислот та амінокислот.

Аскорбінова кислота активізує процеси захисних реакцій організму бджіл.

Зберігання: препарат «Окситет» зберігають в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від+5до+25С. препарат «Окситет» необхіно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Строк придатності ― 2 роки від дати виробництва. Суворо заборонено використовувати препарат «Окситет» після закінчення строку придатності!

Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support