Бджолиус 100мл (аналог Апимакса) (Код: p458-1)

Рейтинг:
Цена: 52.00 грн.
Количество: 
Описание

Фармакологічна дія: препарат «Бджоліус» проявляє яскраво-виражену бактерицидну, фунгіцидну, акарицидну та протипротозойну дію. Властивості препарату «Бджоліус» визначаються сумарною дією складного комплексу біологічно-активних речовин, макро- та мікро-елементів, що входять до його складу.

Форма випуску: флакон об’ємом 100 мл., що містить екстракт від темно-жовтого до коричневого кольору з хвойним запахом, має гірко-пекучий смак.

Складові компоненти:  хвойний екстракт, екстракт часнику, екстракт хвощу польового, екстракт ехінацеї пурпурної, екстракт полину звичайного, екстракт евкаліпту кулястого, екстракт перцю пекучого.

Показання щодо використання: препарат «Бджоліус» застосовується для лікування та профілактики варроатозу, акарапідозу, грибкових та бактеріальних інфекцій (аскосферозу, аспергіллезу, американського та європейського гнильців, парагнильця, паратифу, гафніозу, колібактеріозу, септицимії), нозематозу бджіл. Препарат «Бджоліус» застосовується для лікування нозематозу, профілактики бактеріальних та грибкових інфекцій, кліщевої інвазії, а також для стимуляції загального розвитку бджолосімей, препарат застосовується у весняний період, після першого масового обльоту бджіл (квітень-травень). Для профілактики нозематозу, інфекційних захворювань бджолосімей, стимуляції загального розвитку та посилення імунітету бджіл, препарат застосовується в період осіннього нарощування сили бджолосім’ями. Для лікування інфекційних захворювань бджолосімей препарат застосовується одразу після появи перших симптомів хвороби. Для лікування кліщевої інвазії препарат «Бджоліус» використовується після закінчення періоду медозбору за 1,5-2 місяці до формування бджолами зимнього клубу.

Препарат «Бджоліус» використовують для інтенсивного відновлення імунітету бджіл після короткочасного або тривалого лікування антибіотиками та загального підвищення рівня імунітету бджолосімей,  у весняний період, після першого масового обльоту бджіл (квітень-травень), влітку, в період нарощування сили бджолиних сімей (червень-серпень), та восени (вересень-жовтень), в період підготовки бджіл до зимівлі. Використання препарату «Бджоліус» в якості кормової добавки стимулює загальний розвиток бджолосімей, активізує яйцекладку маток та виділення маточного та бджолиного молочка бджолами-годувальницями, підвищує продуктивність бджолосімей, покращує результати зимівлі. Біологічно-активні речовини, що входять до складу препарату «Бджоліус», стимулюють імунітет бджіл, різко знижуючи захворюваність бджолиних сімей вірусними та бактеріальними інфекціями. Також препарат «Бджолосил» застосовують при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вулику при підготовці бджолосім’ї до зимівлі.

Дозування та спосіб використання:

у вигляді цукрового сиропу: препарат «Бджоліус» застосовується у вигляді біологічно-активної добавки до 50% цукрового сиропу, який використовують, як лікувальну підкормку для бджіл. Лікувальний сироп готують шляхом розчинення 100 мл (1 флакон) препарату «Бджоліус» в 10 літрах 50%-го цукрового сиропу. Готовий лікувальний сироп згодовується бджолам в годівницях або заливається в порожні соти, які встановлюються в розплідну зону гнізда бджіл. Норма витрати лікувального цукрового сиропу - 100 мл на 1 рамку щільно вкриту бджолами.

-          Для профілактичної обробки бджолосімей достатньо одноразового згодовування лікувального цукрового сиропу.

-          Для лікування бджіл від нозематозу лікувальний сироп застосовується 2 рази з інтервалом 3 дні.

-          Для лікування варроатозу та акарапідозу, згодовують бджолам лікувальний цукровий сироп 4-кратно з інтервалом 5-6 днів.

-          Для лікування бджіл від інфекційних захворювань підкормка лікувальним сиропом проводиться 4-кратно з інтервалом 3 дні, до повного зникнення ознак захворювання, остання лікувальна підкормка даєтся бджолам через 3-4 дні при відсутності симптомів захворювання.

у вигляді лікувального канді: препарат «Бджоліус» застосовується у вигляді біологічно-активної добавки до канді, який використовують, як лікувальну підкормку для бджіл. Лікувальний канді готують, ретельно перемішуючи 5 кг цукровою канді з 100 мл (1 флакон) препарату «Бджоліус». Норма витрати лікувального канді – 50 г на 1 рамку щільно вкриту бджолами.

-          Для профілактичної обробки бджолосімей достатньо одноразового згодовування лікувального канді.

-          Для лікування бджіл від нозематозу лікувальний канді застосовується 2 рази з інтервалом 3 дні.

-          Для лікування варроатозу та акарапідозу, згодовують бджолам лікувальний канді 3-4 рази з інтервалом 7-8 днів.

-          Для лікування бджіл від інфекційних захворювань підкормка лікувальним канді проводиться 3-4 рази з інтервалом 6-7 днів, до повного зникнення ознак захворювання, остання лікувальна підкормка даєтся бджолам через 3-4 дні при відсутності симптомів захворювання.

у вигляді водного розчину: препарат «Бджоліус» застосовується у вигляді водного розчину, шляхом обприскування з дисперсного розпилювача («Росинка» тощо) сот з бджолами. Робочий водний розчин препарату «Бджоліус» готують шляхом розчинення 100 мл (1 флакон) препарату «Бджоліус» в 1 літрі теплої кип'яченої води (40÷50°С). Робочий раствор охолоджують до кімнатної температури (20÷22°С) та з дисперсного розпилювача («Росинка» тощо) обприскують рамки з бджолами та розплодом з розрахунку 10 мл робочого розчину на 1 рамку, щільно вкриту бджолами.

-          Для профілактичної обробки бджолосімей достатньо одноразового обприскування рамок з бджолами та розплодом

-          Для лікування бджіл від нозематозу обприскування рамок з бджолами та розплодом проводиться 2 рази з інтервалом 3 дні.

-          Для лікування варроатозу та акарапідозу, обприскування рамок з бджолами та розплодом проводять 3-4 рази з інтервалом 3-4 дні.

-          Для лікування бджіл від інфекційних захворювань обприскування рамок з бджолами та розплодом проводиться 3-4 рази з інтервалом 3-4 дні, до повного зникнення ознак захворювання, останнє обприскування рамок з бджолами та розплодом проводиться через 3-4 дні при відсутності симптомів захворювання.

При всіх способах обробки бджолосімей 1 флакон препарату «Бджоліус» (100 мл) використовується для обробки 100 рамок щільно вкритих бджолами.

Переваги: висока ефективність препарату «Бджоліус» щодо широкого спектру захворювань дозволяє здійснювати надійну профілактику захворювань бджіл складними змішаними інфекціями. Застосування препарату «Бджоліус», який містить екстракти активних природних компонентів рослинного походження, надійно забезпечує високу якість екологічно чистої продукції бджільництва. 

Застереження: Всі обробки бджолосімей робочим розчином препарату «Бджоліус» проводяться при температурі довколишнього середовище не нижче +15 ⁰С! При обробці бджолосімей слід суворо дотримуватись рекомендацій щодо норм витрат робочого розчину на 1 рамку, щільно вкриту бджолами та концентрації робочого розчину! Не застосовувати препарат «Бджоліус» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Бджоліус», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Бджоліус» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням

Заходи безпеки: При роботі з препаратом не приймати їжу, не пити, не палити. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки з милом.

Умови зберігання: Препарат «Бджоліус» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Бджоліус» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Бджоліус» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Бджоліус» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Производитель: ГПП «СКИФ», г. Киев, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support