Возгонар (аналог Бисанара 50мл) полностью разведен 1мл на семью (Код: p455-1)

Рейтинг:
Цена: 47.00 грн.
Количество: 
Описание

Препарат «Возгонар»

Показання щодо використання: Препарат «Возгонар» призначений для лікування та профілактики варроатозу бджіл (збудник – кліщ Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (збудник – кліщ Acarapis woodi), браулезу (збудник –Braula coeca) та воскової молі Galleria mellonella.

Форма випуску: Пластиковий флакон, ємністю 50 мл, що містить рідину світло-жовтого кольору з різким специфічним запахом.

Складові компоненти: Препарат «Возгонар», об’ємом 50 мл, містить: щавелева кислота – 500 мг (1,00 %), тимол – 250 мг (0,50 %), коріандрове ефірне масло – 250 мг (0,50 %), ялицева ефірна олія  – 250 мг (0,50 %), стабілізатори, допоміжні компоненти, розчинники (гексан, етанол).

Фармакологічна дія: Препарат «Возгонар» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні та профілактиці вароатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Препарат «Возгонар» є препаратом контактної дії та не викликає звикання.

В процесі сублімації препарату «Возгонар» виділяється значна кількість парів, в щільному тоці яких, ефективно переносяться активні компонети. При цьому увесь об’єм вулика швидко наповнюється насиченими парами компонентів препарату «Возгонар», які рівномірно розповсюджуються в об’ємі вулика, а їх діюча концентрація залишається стабільною протягом усього часу експлікації,.

Діючі речовини препарату «Возгонар»: щавелева кислота, тимол, коріандрове ефірне масло, ялицева ефірна олія, розповсюджуючись в газовій фазі, ефективно розподіляються в загальному об’ємі вулика та проявляють збуджуючий вплив на нервову систему паразитів, активно вражаючи їх та викликаючи параліч. Вражені паразити опадають на дно вулика безпосередньо в процесі обробки та протягом часу додаткової експлікації - 30 хв. Діючі речовини препарату «Возгонар» продовжують діяти в організмах паразитів ще наступні 2-3 доби, викликаючи їх поступове враження та загибель.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Возгонар» бджолосімей, вражених кліщем Varroa destructor, проводять навесні, влітку та восени. Обробку препаратом «Возгонар» слід проводити вранці або ввечері, при температурі навколишнього повітря від +10°С до + 15°С. Препарат «Возгонар» застосовують для обробки бджолосімей весною, після весіннього обльоту бджіл, в літньо-осінній період, ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду, і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду.

Перед початком обробки препаратом «Возгонар» вулик герметизують, на дно вулика встановлюють сітчастий підрамник, який устилають чистим папером. Для обробки препаратом «Возгонар» використовують димову гармату Varomor. Флакон з препаратом «Возгонар» відкривають та переливають необхідну кількість розчину препарату в відповідну робочу ємність димової гармати Varomor. При застосуванні димової гармати Varomor слід керуватися інструкцією по її використанню! Лікувальна обробка бджолосімей проводиться шляхом прокачки сублімованих парів препарату «Возгонар» в об’ємі вулика. При цьому вихідний отвір димової гармати Varomor вставляють безпосередньо в льоток вулика, спрямовуючи струмінь активних парів препарату «Возгонар» в вулик. Висока ефективність препарату «Возгонар» забезпечується активною лікувальною дією складових компонентів та високою швидкістю насичення лікувальними парами всього об’єму вулика. Обробку бджолосімей проводять з розрахунку: 1 цикл сублімації, - одна прокачка димової гармати Varomor на 1 бджолосім’ю, силою 10 рамок.

За 1 прокачку (1 цикл сублімації) димової гармати Varomor сублімується 1 мл препарату «Возгонар», що містить діючі речовини: щавелева кислота – 10 мг (1,00 %), тимол – 5 мг (0,50 %), коріандрове ефірне масло – 5 мг (0,50 %), ялицева ефірна олія  – 5 мг (0,50 %).

При обробці препаратом «Возгонар», в процесі сублімації, необхідно уважно спостерігати за поведінкою бджіл та їх реакцією на препарат «Возгонар», оскільки кожна бджолосім’я може проявляти індивідуальну чутливість та специфічну переносимість щодо активних компонентів, розчинників та допоміжних компонентів препарату «Возгонар».

У випадку сильного ураження бджолосім’ї кліщем Varroa destructor, допускається додаткова повторна обробка препаратом «Возгонар», не раніше ніж через 7 днів після попереднього застосування, з розрахунку: 1 цикл сублімації, - одна прокачка димової гармати Varomor, на 1 бджолосім’ю, силою 10 рамок.  При дотриманні рекомендованого дозування препарат «Возгонар» не токсичний та не справляє шкідливого впливу на бджіл та бджолиних личинок. Папір з днища вулика, з кліщами, що осипалися, видаляють та спалюють.

Застереження: Препарат «Возгонар» застосовують при температурах навколишнього середовища в діапазоні +10⁰С ÷ +15⁰С. Обробку препаратом проводять вранці або ввечері, коли більшість бджіл знаходяться в вулику. Обробку препаратом «Возгонар» бджолосімей, уражених кліщем Varroa destructor, слід проводити не менше ніж за 20 днів до дати початку основного медозбору.

Не слід застосовувати препарат «Возгонар» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Возгонар», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Возгонар» необхідно відкривати безпосередньо перед застосуванням. Суворо заборонено використовувати препарат «Возгонар»  після закінчення строку придатності!

Препарат «Возгонар» містить легкозаймисті речовини, – етанол, гексан, та горючі речовини, – щавелева кислота, тимол, коріандрове ефірне масло, ялицева ефірна олія! При роботі з препаратом «Возгонар» слід дотримуватися всіх основних вимог з правил техніки безпеки при роботі з хімічними препаратами та виконувати загальні правила пожежної безпеки. Всі роботи з препаратом «Возгонар» слід проводити використовуючи засоби індивідуального захисту: гумові рукавички, спецодяг та респіратор. Під час проведення обробки препаратом «Возгонар» заборонено їсти, пити, палити тощо. Після закінчення роботи обличчя та руки слід вимити теплою водою з милом.

Слід уникати потрапляння розчину препарату «Возгонар» та сублімованих парів препарату «Возгонар» на відкриті ділянки шкіри, до очей та дихальних шляхів! В такому випадку слід негайно промити уражену ділянку шкіри водою з милом та промити очі великою кількістю води. За необхідності звернутися до лікаря.

Умови зберігання: Препарат «Возгонар» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від 0 ºС до +20 ºС. Препарат «Возгонар» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Побічна дія: При застосуванні препарату «Возгонар» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Возгонар» згідно даної інструкції, протипоказаннь не виявлено. 

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Производитель: ГПП «СКИФ», г. Киев, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support