БІОФЛОК - 0,5% 100МЛ (ЕНРОФКС-Н УВИДІ ГЕЛЯ) (Код: 5517)

Рейтинг:
БІОФЛОК - 0,5%  100МЛ (ЕНРОФКС-Н УВИДІ ГЕЛЯ)
Цена: 27.50 грн.
Количество: 
Описание

(розчин для ін'єкцій)
Опис
Прозора рідина світло-жовтого кольору
Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
енрофлоксацин 100 мг
Інші інгредієнти: натрій гідроксид, бензиловий спирт, вода для ін´єкцій.
Фармакологiчна дія
Енрофлоксацин належить до антибіотиків групи фторхінолонів. Антибіотик пригнічує ріст і розмноження мікроорганізмів. Механізм його бактерицидної дії пов'язаний з пригніченням субодиниці А ДНК-гідрази (топоізомераза II) бактерії, що блокує процес суперспіралізації молекули ДНК. У грампозитивних бактерій, цей процес впливає на топоізомеразу IV, а не на топоізомеразу II. При цьому блокуються розмноження, транскрипція та рекомбінаційні процеси у ДНК бактерії.
Препарат володіє бактерицидною дією проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., та інші) і грамнегативних мікроорганізмів (E. Сolі, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. та інші), а також діє на мікоплазми та хламідії.
Застосування
Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях травного каналу та органів дихання (колідіарея, колісептицемія, пастерельоз, сальмонельоз, стафілококоз, мікоплазмоз), які спричинені мікроорганізмами чутливими до енрофлоксацину, а також при вторинних інфекціях.
Свині: лікування тварин при захворюваннях травного каналу та органів дихання (пастерельоз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колідіарея, колісептицемія, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт), які спричинені мікроорганізмами чутливими до енрофлоксацину.
Дозування
Вводять препарат великій рогатій худобі - підшкірно, свиням внутрішньом‘язово один раз на добу протягом 3-5 діб (при синдромі „мастит-метрит-агалактія" протягом 1-2 доби) в наступних дозах:

 

 

 

 Вид тварин   Разова доза
 діючої речовини,
мг⁄кг маси тіла
 препарату, мл
на 10 кг маси тіла
 Велика рогата худоба  2,5  0,25
 Свині  2,5  0,25

 Протипоказання
Підвищена чутливість до енрофлоксацину.
Не застосовувати супоросним свиноматкам, а також у період лактації. Не лікувати тварин з ознаками захворювань центральної нервової системи.
Не застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, макролідами (еритроміцином), хлорамфеніколом, теофіліном.
Застереження
Забій тварин на м‘ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється, відповідно, через 14 діб та 4 доби після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну м'ясо та молоко згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).
Форма випуску
Скляні флакони по 5 ,10, 50 та 100 мл.
Скляні ампули по 1, 2, 5 мл.
Зберiгання
Сухе темне недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25°С.
Термiн придатності - 2 роки.

Производитель: Фарматон, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support