Гермицид-ВС 1кг (Код: vs201)

Рейтинг:
Цена: 201.50 грн.
Вес:
Количество: 
Описание

ГЕРМИЦИД-ВС

(рідкий дезінфекційний засіб)

листівка-вкладка

Опис

Світло - жовта прозора  однорідна малов'язка рідина з характерним запахом без сторонніх включень. При зберіганні допускається невеликий осад.

Склад

Діючі речовини:

дидецилдиметиламонію хлорид – 2,25%;

глутаровий альдегід – 15 %;

бензалконій хлорид – 8 %.

Допоміжні речовини: поверхнево-активні речовини (ПАР), ортофосфорна кислота, вода.

Фармакологічні властивості

Препарат не містить формальдегід, хлор і фенол. Завдяки 3 активним інгредієнтам володіє

широким протимікробним спектром впливу проти різних типів мікроорганізмів: бактерій, вірусів, грибків. Активний у жорсткої воді і ефективний в будь-яких умовах, в тому числі в умовах забруднення. Економічний у використанні, володіє противірусним ефектом вже при 0,5% концентрації. Відмінно піниться, добре зволожує поверхню. Має тривалу дію і не викликає звикання мікроорганізмів, що гарантує стабільний результат дезінфекції. Може використовуватися в період розмноження.

Препарат може використовуватися в присутності тварин і безпечний для навколишнього середовища.

Препарат  біорозкладається

Застосування

Застосовується на птахофабриках, свинокомплексах, тваринницьких фермах, підприємствах промисловості, сільськогосподарських та комунальних господарствах, в місцях громадського харчування для дезінфекції обладнання, приміщень, включаючи підлоги, стіни, стелі, а також  длядезінфекції взуття та автотранспорту.

Препарат застосовується методом аерозольного розпилення у вигляді гарячого туману, шляхом нанесення піни, холодного аерозольного розпилення, дрібнокрапельного зрошення. Також може застосовуватися методом ручної обробки.

Спосіб застосування

Для профілактичної дезінфекції методом зрошення, протирання поверхонь, нанесення піни використовують робочий розчин 0,1 – 0,25% з витратами 0,1-0,5л\м2  (нанесення піни 0,1-0,3 л\м2) експозиція 30 – 40 хвилин.

Для вимушеної дезінфекції проти інфекційних захворювань та вірусів методом зрошення, протирання поверхонь, нанесення піни використовують робочий розчин 0,5% з витратами 0,3л\м2  (нанесення піни 0,2 л\м2) експозиція 60 хвилин

Для вимушеної дезінфекції проти особливо небезпечних хвороб (пташиного грипу, класичної та африканської чуми свиней, вірусу Тальфана, хвороби Ауєскі, вірусу ящура, вірусу міксоматозу, вірусу Ньюкасла, вірусу контагіозного гепатиту собак, інфекційній анемії курчат, інфекційному бурситу курей і реовірусній інфекції птахів) методом зрошення, протирання поверхонь, нанесення піни використовують робочий розчин 0,5 – 1,00% з витратами 0,3-0,5л\м2  (нанесення піни 0,1-0,3 л\м2) експозиція 60 хвилин

Для профілактичної, вимушеної, заключної дезінфекції методом туманоутворення (аерозольного розпилення)  використовують робочий розчин (до 1 л ГЕРМИЦИД-ВС додають 3 л води на 1000 м³ об’єму   приміщення)  експозиція не менше 3-х годин.

Дезінфекція яйця та яєчної тари проводиться методом зрошення або аерозольним методом з використанням розчину 0,1-0,25%

Заповнення дезбарєрів  0,5% по мірі необхідності та висихання.

Застереження

Персонал, який працює з дезінфікуючим засобом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з дезінфікуючими засобами.

Усі роботи з ГЕРМИЦИД-ВС необхідно проводити із використанням спецодягу і засобів індивідуального захисту (респіратор або промисловий протигаз, герметичні окуляри, гумові рукавички). Під час роботи не пити, не курити, не їсти. Після закінчення роботи необхідно ретельно вимити обличчя і руки з милом, рот прополоскати водою.

При випадковому потраплянні дезінфікуючого засобу на шкіру або слизові оболонки його необхідно відразу змити проточною водою з милом. У випадку виникнення алергічних реакцій і/або при випадковому потраплянні засобу в організм людини необхідно негайно звернутися в медичну установу (при собі мати листівку-вкладку або етикетку).

Форма випуску

Флакони з полімерних матеріалів по 200 мл та 1 л, каністри або банки по 5 та 10 л, бочки по 20, 30, 50 та 200 л.

Зберігання

Зберігати в упаковці виробника в критому вентильованому складському приміщенні при температурі від 5°С до 25°С Захищати від сонячного світла. Не змішувати з іншими речовинами. Тримати окремо від лікарських препаратів, харчових продуктів, в місцях недоступних дітям.

 Термін придатності                                                                                  

24 місяців з дати виготовлення.

Термін придатності робочого розчину – 14 діб.

Производитель: Ветсинтез, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH