Квик байт 1 кг Bayer (Германия) (Код: )

Рейтинг:
Квик байт 1 кг Bayer (Германия)
Цена: 1500.00 грн.
Количество: 
Описание

исокоефективний системний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідливих комах

Квік-Байт® спрей

листівка-вкладка

Опис: Гранули  від білого до бежевого кольору.

Склад: 100 г препарату містить діючу речовину:

Імідаклоприд                                                                          10,31 г (10,31 %).

Допоміжні речовини: мускалур (Z) – 9 трикозан; диоксид кремнію, суміш алкилкарбоксилової кислоти, алкилкетона в 1,2 пропанедіолі, натрію додецил сульфат (натрію лаурил сульфат), денатоніум бензоат (бітрекс), сахароза.

Фармакологічна дія

ATCvet QР53F, інсектициди (QP53AX17 ― імідаклоприд)

Квік-Байт® спрей – високоефективний системний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідливих комах. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючої і допоміжних речовин: імідоклоприд, мускалур (Z), бітрекс.

Імідаклоприд, 1-(6-Chloro-3-pyridylmethyl)-N-nitro-imidazolidin-2-ylideneamine – інсектицид, належить до групи хлорнікотинілових сполук, має виражену контактно-шлункову інсектицидну дію щодо двокрилих комах, включаючи Musca domestica, Fania canicularis, Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp. та тарганів, бліх, інших комах, у тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів. Як антагоніст нікотинацетилхоліновх рецепторів, імідоклоприд викликає гіперполяризацію мембрани нервових волокон комах, що призводить до тривалого відкриття натрієвих каналів, переривання передачі нервових імпульсів, паралічу та загибелі комах.

Мускалур (Z-9 трикозен) ― статевий феромон мух, який діє як принада для комах на оброблену препаратом поверхню. Ароматизатор і сахароза у складі продукту сприяють його охочому поїданню мухами. Бітрекс – гіркий компонент, запобігає поїданню препарату птахами та сільськогосподарськими тваринами.

Тривалість інсектицидної дії засобу Квік-Байт® спрей залежно від типу поверхні, яка обробляється, зберігається до 4 – 8 тижнів. За ступенем дії на організм теплокровних тварин належить до малонебезпечних речовин (класифікація ВООЗ: ІІІ клас). У рекомендованих концентраціях не має місцевоподразнюючої, резорбтивно-токсичної і сенсибілізуючої дії.

Застосування

Дезінсекція тваринницьких приміщень, пташників та приміщень господарського призначення. Боротьба з двокрилими комахами, включаючи Musca domestica, Fania canicularis, Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp. та тарганами, блохами, іншими комахами, у тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів.

Дозування

Інсектицидний засіб Квік-Байт® спрей застосовують у формі водної суспензії шляхом розпилювання (обприскування) або нанесенням мазків на поверхню картонних смужок або поліетиленових стрічок.

Для приготування робочої суспензії гранули розчиняють із розрахунку 250 г на 2 л води кімнатної температури, ретельно перемішуючи протягом 5 хвилин. Об′єм приготовленої суспензії (250 г/2 л) розрахований для обробки 100 м2 площі. Перед обробкою визначають площу, яку необхідно обробити інсектицидом, для приготування оптимальної кількості робочої суспензії.

Дезінсекцію робочою суспензією проводять шляхом вибіркового обприскування не менше 30% поверхонь стін, підлоги та стелі. Обприскують поверхні у місцях найбільшого скупчення комах (теплі сонячні стіни, віконні рами, підвіконники, двері, опори, частини загородок, труби, плафони світильників та інші поверхні).

З метою запобігання контакту тварин із інсектицидом стіни у свинарниках обробляють на висоті вище 1,5 м, на фермах великої рогатої худоби  ― на висоті вище 2 м від підлоги.

Обприскування поверхонь робочою суспензією проводиться за допомогою обприскувачів, які забезпечують формування гідроаерозолю (ручні, ранцеві обприскувачі).

У місця недоступні для обприскування або місця, де нанесення інсектициду небажане розкладають або розвішують картонні  смужки або поліетиленові стрічки, попередньо оброблені суспензією інсектициду. Для приготування робочої суспензії розчиняють 250 г гранул інсектициду Квік-Байт® спрей у 200 мл води кімнатної температури і ретельно перемішують для одержання однорідної суспензії. Для нанесення препарату на картонні смужки або поліетиленові стрічки використовують малярні щітки.

На час проведення дезінсекції тварин (птицю) виводять із приміщень, прибирають залишки кормів і води, збирають яйця у пташниках, накривають поліетиленовою плівкою доїльне обладнання. Тварин можна заводити у приміщення після повного висихання оброблених поверхонь і після провітрювання протягом 30 – 40 хвилин.

Допускається проведення локальної дезінсекції окремих ділянок поверхонь приміщення за наявності інтенсивної вентиляції і відсутності людей та тварин (птиці) поблизу об′єктів, які обробляються.

Приготовлена робоча суспензія повинна бути використана протягом одного робочого дня. Якщо процес обробки був призупинений більш ніж на 30 хвилин, суспензію необхідно повторно перемішати.

Протипоказання

Забороняється обробляти інсектицидною суспензією годівниці, поїлки і поверхні, які можуть контактувати із кормами і тваринами. Робочу суспензію інсектициду не можна наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобілені поверхні.

Застереження

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Під час приготування та застосування робочої суспензії необхідно користуватися засобами захисту органів дихання, шкіри та слизових оболонок, очей (халат, шапочка, гумові рукавиці, гумове взуття, герметичні захисні окуляри і респіратори).

До роботи із препаратом (приготування робочої суспензії, дезінсекція поверхонь приміщень) не допускаються неповнолітні особи (до 18 років), вагітні жінки та  жінки, що годують немовлят, а також особи, для яких встановлені протипоказання під час попереднього медичного обстеження (захворювання органів дихання, підвищена чутливість до компонентів препарату).

Забороняється приймати їжу та напої, палити під час роботи із інсектицидом.

Після закінчення роботи обличчя та руки необхідно вимити водою з милом, рот прополоскати водою.

При випадковому попаданні інсектициду на шкіру його необхідно зняти ватним тампоном та ретельно промити уражену ділянку водою з милом.

При випадковому попаданні інсектициду в очі необхідно негайно промити їх великою кількістю проточної води і за необхідності звернутися до лікаря.

При появі ознак подразнення органів дихання необхідно припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення, зняти робочий одяг. Рот і носоглотку прополоскати водою, дати випити теплий напій (чай, молоко) та звернутися до лікаря.

При випадковому попаданні інсектициду в шлунок постраждалому необхідно випити декілька склянок води і прийняти 10-20 таблеток активованого вугілля та звернутися до лікаря.

Антидот невідомий. Лікування симптоматичне.

Форма випуску

Полімерні контейнери місткістю 0,25 кг, 1 кг, 400 кг.

Зберігання

В сухому, добре вентильованому, захищеному від прямих сонячних променів приміщенні, недосяжному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів за температури не вище 30°С.

Номер партії та дата виробництва вказана на упаковці.

Термін придатності в фірмовій упаковці ― 3 роки, після приготування робочого розчину ― 12 годин.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Производитель: Bayer HealthCare AG, Германия.
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support