Трицилин 6г наруж (пеницилин, стрептомицин, стрептоцид) (Код: f22327)

Рейтинг:
Цена: 18.60 грн.
Количество: 
Описание

Трицилін

(порошок для зовнішнього застосування)

листівка-вкладка

 

Опис

Білий дрібний порошок.

Склад

Один флакон (6 г) містить діючі речовини:

бензилпеніциліну натрієвої солі      500 тис. ОД;

стрептоміцину сульфату                   500 тис. ОД;

стрептоциду білого                            5 г.

Фармакологічні властивості

Трицилін - комбінований препарат, який складається із синергічно діючих складових, що забезпечують широкий спектр антимікробної дії відносно: грампозитивних бактерій (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Bacillus spp.), анаеробних бактерій (Escherichia coli, Proteus spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp), коринебактерій (Corynebacterium diphtheriae, Neisseria spp., Peptostreptococcus spp., Cloistridium spp.), лістерій (Listeria monocytogenes) та спірохет (Treponema, Borrelia, Leptospira).

Застосування

Профілактика та лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак та котів, хворих на телязіозні кератокон’юнктивіти, а також при післяродових ускладненнях, різноманітних ранах шкірного покрову, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну, стрептоміцину та стрептоциду.

Дозування

Для післяродових маніпуляцій та при затримці посліду вміст одного флакону вводять внутрішньоматково. Повторне введення, при необхідності, проводять через 1,5 – 2 доби. Свіжі рани, телязіозні кератокон’юктивіти припудрюють за допомогою порошковдувачів. При запущених ранах використовують емульсію, приготовану з вмісту одного флакону та 50 мл тривітаміну або риб'ячого жиру.

Протипокази

Не застосовувати тваринам, чутливим до діючих речовин препарату. Не застосовувати мурчакам та хом’якам. Не застосовувати тваринам із порушенням функції печінки та нирок.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 7 діб після останнього внутрішньоматкового застосування препарату. До зазначеного терміну м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).

Форма випуску

Флакони зі скла або полімерних матеріалів по 6,0 г.

Зберігання

Сухе темне місце при температурі від 4° до 20°С.

Термін придатності - 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Производитель: Бровафарма, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support