Ветаптечка №1 50 голів для птиці (Код: ap20147)

Рейтинг:
Цена: 28.00 грн.
Количество: 
Описание

Склад:

 

Енроксил 5% порошок (3 пакети по 1г) З 1-3 днів. Належить до групи фторхінолонів нового покоління, проявляє протимікробну дію, ефективно діє проти більшості патогенних організмів. (1г на 1л води).

Нутріл SE (1 пакет по 3г) З 4-7 днів. Комбінований препарат, що містить різні користі речовини, обов'язкові для стандартного росту птахів, амінокистоли і, власне, селен. Показання авітаміноз та гіповітаміноз; хвороби, які викликаються нестачею селену в кормі; несприятливі впливи різноманітних чинників навколишнього середовища з метою підвищення неспецифічної резистентності організму птиці; для профілактики стресового стану різноманітного походження. (1 г на 2л води).

Трисульфон порошок (2 пакети по 1,5г) З 14-15 днів. Діє бактерицидно проти грам-позитивних та грам-негативних мікроорганізмів, а також діє на найпростіші (Coccidia, Toxoplasma) та рикетсії. (1,5г на 2л води).

Чиктонік (1 ампула 10мл) З 16-20 днів. Комплексний вітамінно-амінокислотний препарат, що регулює оптимальне співвідношення біологічно активних сполук, що потрапляють в організм тварин і птахів. Призначають птиці для профілактики порушень обміну речовин, вітамінної і білкової недостатності. Для стимулювання загального зростання і розвитку молодняка, підвищення продуктивності і неспецифічної резистентності. (1 мл на 1 л води)

Премікс (100г 1пакет) Має сукупні фармакологічні властивості окремих компонентів (вітамінів, мікроелементів), які сприяють нормалізації обміну речовин в організмі, позитивно впливають на продуктивність і збереженість молодняка птиці (100г на 10кг комбікорму).

Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support