Процефен 100 100мл (Код: )

Рейтинг:
Цена: 160.00 грн.
Количество: 
Описание

Опис

Масляниста суспензія  від жовтуватого до коричневато-жовтого кольору, з легким запахом складників, при зберіганні розшаровується.

Склад

1 мл  препарату містить діючі речовини:

цефтіофуру гідрохлорид  – 50,0 мг.

кетопрофен                        - 50,0 мг

Допоміжні речовини: лецитин, сорбітану моноолеат, олія бавовняна.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код  QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ0DD99 – цефтіофур,  комбінації.

Цефтіофур належить до групи цефалоспоринів третього покоління. Він активний проти грампозитивних і грамнегативних бактерій, включно із штамами, які продукують бета-лактамазу, і деякі анаеробні бактерії: Escherichia coli, Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus, Actinobacillus pleuropneumoniae, Haemophilus parasuis, Salmonella cholerasuis, Streptococcus suis, Streptococcus zooepidemicus, Pasteurella spp, Staphylococcus spp., Actynomyces pyogenes, Salmonella typhimurium, Streptococcus agalactiae, S. dysgalactiae, S. bovis, Klebsiella spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Bacillus spp., Proteus spp., Fusobacterium necrophorum і Porphiromonas assacharolytica (Bacteroides melaninogenicus). Механізм дії антибіотика полягає в пригніченні синтезу клітинної стінки бактерій.

Кетопрофен – нестероїдний протизапальний засіб на основі пропіонової кислоти. Має знеболювальну, протизапальну та жарознижуючу дію. Механізм дії пов’язаний з інгібуванням синтезу простагландинів на рівні циклооксигенази. Крім того, кетопрофен інгібує ліпооксигеназу, має антибрадикінінову активність, стабілізує лізосомальні мембрани, викликає значне гальмування активності нейтрофілів. Кетопрофен є подвійним інгібітором запалення, блокуючи шляхи дії циклоксигенази та ліпоксигенази і, таким чином, не допускаючи утворення простагландинів і лейкотрієнів.

Кетопрофен –болезаспокійливий засіб, який впливає на центральну та периферійну нервову систему. Його дія полягає у безпосередньому пригніченні дії брадикініну, вазодилататору та медіатору болю.

Після парентерального введення цефтіофур швидко всмоктується із місця введення та проникає в усі тканини тварини. Його максимальну концентрацію в плазмі крові спостерігають через одну годину, яка утримується на терапевтичному рівні до 24 годин, залежно від виду тварин. Цефтіофур в організмі швидко піддається метаболізму з утворенням десфуроілцефтіофуру, який володіє активністю, еквівалентною цефтіофуру, щодо бактерій. Цей активний метаболіт обернено зв’язується з білками плазми та накопичується у вогнищі інфекції, при цьому його активність не знижується в присутності некротизованих тканин.

Виведення антибіотика відбувається головним чином із сечею і з фекаліями.

Кетопрофен швидко всмоктується. Зв’язується з білками плазми. Істотні концентрації кетопрофену знайдено в синовіальній рідині, і його рівень тут вищий, ніж у плазмі, а період напіввиведення у 2-3 рази вищий, ніж у плазмі. Кетопрофен метаболізуєься у печінці до незначних біологічно активних метаболітів, а 90% виводиться з сечею у вигляді сполук глюкуроніду.

Застосування

Лікування свиней при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Haemophilus somnus, Actinobacillus pleuropneumoniae, Salmonella cholerasuis і Streptococcus suis), чутливими до цефтіофуру, а також при комплексному лікуванні свиней синдрому ММА (метрит-мастит-агалактія), станах, спричинених гострими та хронічними формами запальних процесів скелетно-м’язової системи.

Дозування

Внутрішньом’язово один раз на добу в дозі 1 мл препарату на 16 кг маси тіла тварини (3 мг цефтіофуру та 3 мг кетопрофену на 1 кг маси тіла тварини) протягом 3 діб.

Перед застосуванням флакон з лікарським засобом слід струшувати та підігрівати до 36 °С.

 Протипоказання

Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини. Не змішувати препарат з іншими препаратами в одному шприці.

Не застосовувати тваринам із гострою нирковою недостатністю.

Не застосовувати тваринам віком до 6 тижнів.

Не застосовувати тваринам із порушенням гемопоезу, виразками травного каналу, захворюваннями нирок і печінки. Не застосовувати тваринам у стані гіпотензії, гіповолемії та дегідратації.

Не застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними, сечогінними засобами або антикоагулянтами, а також з тетрациклінами, хлорамфеніколом, макролідами та лінкозамідами.

 

Застереження

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 12 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Флакони з нейтрального скла (марки НС-1, НС-2, УСП-1), закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 та 200 мл. Вторинна упакування – коробка.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10°С до 25°С.

Термін придатності – 2 роки.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 15 діб за умови зберігання у сухому, темному місці при температурі від 4 0C до 8 0C.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Производитель: Ветсинтез, Украина
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support