Ферроселенит 10% 10 мл (Код: krug55)

Рейтинг:
Ферроселенит 10% 10 мл
Цена: 20.00 грн.
Количество: 
Описание

Стерильна, непрозора рідина, темно-коричневого кольору, зі специфічним запахом. Можливий невеликий осад, який не знижує активності та терапевтичної дії препарату.


Склад
(на 100 мл).
Селеніт натрію — 0,050 г;
вітамін В12 — 0,5 мг;
декстран заліза (комплекс заліза ІІІ із мальтозою в перерахунку на залізо — 1,0 г) — до 100 мл.
Фармакологічні властивості.


Залізодекстран (комплекс низькомолекулярного декстрана с залізом) — сприяє стимуляції ерітропоеза і гемоглобіноутворенню, збільшенню загальної резистентності організму тварин. З місця ин’єкції залізодекстран всмоктується в кров і накопичується в печінці, кровеутворюючих органах і поступово використовується для синтезу гемоглобіну. Потреба організму в залізі збільшена в період зросту, при вагітності та втратах крові. Залізодекстран відносять до групи нетоксичних сполук для теплокровних тварин, в рекомендованій формі не має місцево-подразнюючої і сенсибілізуючої дії. Вітамін В12 також позитивно впливає на гемопоез, збільшує ефективність використовування заліза та енергію зросту поросят. Селен захищає еритроцити від гемолізу та профілактує виникнення білом’язової хвороби у свиней.
Застосування.


Препарат «Фероселеніт» застосовують для профілактики та лікування залізодефіцитної анемії у сільськогосподарських тварин та хутрових звірів. Препарат вводять внутрішньом’язово, в область стегна. В місці укола голки, шкіру відсувають в сторону, щоб препарат не витікав. В зимку перед застосуванням препарат подігрівають на водяній бані до 37—38 °С. Профілактично препарат «Фероселеніт» застосовують в слідуючих дозах: поросятам — по 4—5 мл на тварину на 3—4 добу життя, при необхідності введення препарата повторюють на 10—14 добу життя в тій же дозі; свиноматкам — по 10—20 мл за 3—4 тижня до опоросу; телятам та жереб’ятам — по 4—6 мл на 3—4 добу життя; ягнятам — по 2—3 мл на 5—6 добу життя. Поросятам-смоктунам, які підлягають спеціальному забою в ранньому віці, для виключення змін товарного виду м’яса препарат вводять внутрішньом’язово в дозі 2 мл через 6—12 годин після народження. З лікувальною метою препарат «Фероселеніт» вводять тваринам старшим 14 добового віку в слідуючих дозах (із розрахунку 1 мг трьохвалентного заліза на 1 кг ваги тварини): поросятам — 50—100; телятам и жереб’ятам — 15—20; ягнятам — 50; пушним звірям — 50. Можливе застосування препарату не частіше як через 7—10 діб, в тих самих дозах. В одне місце ін’єкції тварині можна вводить не більше 10 мл препарата.
Протипоказання.


В місці введення, іноді, можливе змінення кольору шкіри. Не застосовувати при Е‑авітамінозах (можливі алергічні реакції, іноді анафілактичний шок у 3—7 % тварин).
Застереження.


Не має.
Зберігання.


Препарат зберігають в упаковці виробника, в сухому захищеному від світла місці, подалі від харчових продуктів та кормів, при температурі від 5 до 25 °С.

Строк придатності — 2 роки.

Производитель: ПК "КРУГ", Харьков
Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support