Апинозема (Белорусия.) 20гр.на 10доз (Код: p530)

Рейтинг:
Цена: 18.00 грн.
Количество: 
Описание

Препарат «Апінозема» (порошок) екологiчно чистый.

Виробник:  Україна. (20 г. на 10 доз. )

Призначення: Препарат «Апінозема» використовують в весінньо-осінній період для профілактики та лікування нозематозу бджіл, змішаних бактеріальних захворювань бджіл.

Форма випуску:  Порошок жовтого кольору.

Склад: D-глюкоза, морська сіль, екстракт часнику, Аскорбінова кислота, Метронідазол – фармацевтичний лікарський засіб з яскраво вираженою протимікробною дією.

Фармакологична  дія: Активні діючі речовини, що входять до складу препарату «Апінозема», мають широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу бджіл ― Nozema apis та щодо більшості збудників основних бактеріальних хвороб бджіл.

Доза та спосіб використання: Препарат «Апінозема» використовують у весінній період: квітень-травень та наприкінці літа і восени: серпень-вересень.

До 10 л цукрового сиропу, приготованого у співвідношенні 1:1, температурою +35°С ÷+40°С,  додають при інтенсивному перемішуванні 20 г препарату «Апінозема» та перемішують до повного розчинення. Отриманий сироп вливають в верхні годівниці з розрахунку 1 л сиропу на одну сім’ю. Загалом процедура лікування  препаратом «Апінозема»  здійснюється  тричі з інтервалом 4-5 днів. Одночасно з лікуванням бджіл заміняють маток на здорових плідних, проводять дезінфекцію вулика, сот та робочого інвентаря, згідно інструкції з дезінфекції пасік.

Застереження: Упаковку з препаратом «Апінозема» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім’ями використовують в їжу на загальних підставах.

 Упаковка:   Флакон з препаратом «Апінозема», масою 20 г.

 Умови зберігання: Препарат «Апінозема» слід зберігати лише в упаковці підприємства-виробника в сухому, защищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 ºС до + 25ºС.

 Строк придатності: 3 роки від дати виробництва.

Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support