Пчелопой (аналог аквакорма, добавлять в поилку с водой) Украина) (Код: p800)

Рейтинг:
Пчелопой (аналог аквакорма, добавлять в поилку с водой) Украина)
Цена: 21.00 грн.
Количество: 
Описание

Препарат «Пчелопой» – вітамінізований корм для напоювання бджіл.

Інструкція з використання препарату «Пчелопой».

Фармакологічна дія: «Пчелопой» - збалансований комплекс солей мікроелементів та вітамінів. «Пчелопой» стимулює загальний розвиток бджолосімей та підвищує їх активність, активізує яйцекладку маток та інтенсивне виділення маточного та бджолиного молочка бджолами-годувальницями, загалом покращує зимівлю бджіл.

Дозування та спосіб використання: «Пчелопой» використовують для напоювання бджіл в весінній та літньо-осінній періоди, в період нарощування сили бджолиних сімей та підготовки їх до зимівлі. Препарат «Пчелолопой» додають в поїлку з водою, з розрахунку 20 г на 10 л води.

Рекомендація щодо використання: Поряд з поїлкою з приготованим розчином препарату «Пчелопой» рекомендовано ставити ще одну поїлку зі звичайою водою для вільного доступу бджіл.

Особливі вказівки щодо застосування: Відкривати упаковку препарату «Пчелопой»слід безпосередньо перед використанням. Мед, зібраний сім’ями, щодо яких застосовувався препарат «Пчелопой», використовують на загальних підставах.

Упаковка: Герметично закриті пакети з фольги по 20 г

Умови зберігання: В упаковці підприємства-виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 0 до +25°С.

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support