СтопВирус (аналог вирусана) Украина. (Код: )

Рейтинг:
Цена: 28.00 грн.
Количество: 
Описание

Препарат «Стоп-Вірус»

 

Загальна інформація: Препарат «Стоп-Вірус» - білкова біологічно-активна підкормка, яка використовується для профілактики та лікування вірусних захворювань бджіл, - гострий та хронічний параліч бджіл тощо. Препарат «Стоп-Вірус» стимулює зростання та розвиток бджіл, підвищує стійкість бджіл щодо несприятливих природних факторів. Препарат «Стоп-Вірус» використовується для профілактики та лікування вірусних захворювань бджіл навесні та в кінці літа, в період збільшення сили бджолосімей перед основним медозбором.

Форма випуску: Порошок, масою 40 грамів, з забарвленням від світло-жовтого до світло-коричневого, запакований в фольгований полімерний пакет розміром 80 х 100 мм.

Складові компоненти: біотин, аскорбінова кислота, глюкоза, екстракт часнику Allium sativum, вітамін А, вітаміни групи В, амінокислоти, нікотинова кислота,   збалансований комплекс мікроелементів,

Дозування та спосіб використання: Препарат «Стоп-Вірус» використовується в вигляді суміші з цукровим сиропом, приготованим у пропорціях цукор-вода 1:1. Вміст упаковки препарату «Стоп-Вірус» (40 грамів) додають до 10 літрів свіжоприготованого цукрового сиропу (1:1), та інтесивно перемішують отриману суміш до повного розчинення та рівномірного розподілення в об’ємі маси. Приготовану суміш препарату «Стоп-Вірус» з цукровим сиропом вносять у верхні кормушки вуликів з розрахунку 1 літр цукрового сиропу на 1 бджолосім’ю, з інтервалом 3 дні.

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Стоп-Вірус», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Стоп-Вірус»слід відкривати безпосередньо перед застосуванням.

Умови зберігання: Препарат «Стоп-Вірус» необхідно зберігати в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей. Препарат «Стоп-Вірус» повинен зберігатись окремо від продуктів харчування та кормів при температурах від 0°С до +20°С.

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Отзывы
Отзыв
Сопутствующие товары
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support